خرید از وبسیات آی آر اویتور با ترجمه ( هوانوردی ایران) به آدرس www.iraviator.ir، به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین سایت مندرج در این صفحه از جانب خریدار و یا کاربر میباشد.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین کالا یا خدمت مشمول مالیات نمی‌باشد و هزینه ایی ازاین بابت دریافت نمی گردد.

وبسایت آی ار اویتور ( هوانوردی ایران) اصالت کالا های عرضه شده به لحاظ  آکبند بودن و همچنین مطابقت با برند و مارک های ذکر شده در صفحه محصول را تضمین می کند.

سفارشاتی که در انبار موجود باشند ( تعداد موجودی در صفحه محصول و در هنگام خرید  قابل مشاهده است)  در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش به آدرس ثبت شده توسط کاربر بسته بندی و ارسال خواهند شد. علاوه بر موجود بودن در انبار ممکن است گزینه ی ثبت سفارش کالا نیز پیشنهاد شده باشد. کاربر میبایست به این نکته دقت نماید که ثبت سفارش با موجود بودن در انبار متفاوت بوده و پروسهی خود را دنبال میکند که بسته به نوغ کالا پروسه ای زمانبر است.

کلیه مسئولیت ها و هزینه های ناشی از درج اطلاعات نادرست از جانب کاربر اعم از : اطلاعات تماس اشتباه و یا آدرس و … و یا عدم توجه کافی خریدار به توضیحات مندرج برای یک کالا  به عهده ی وی خواهد بود. 

در صورتی که کاربر پس از دریافت کالا متوجه معایبی از قبیل شکستگی و خط و خش شود،که در قسمت توضیحات کالا اشاره ای به آن موارد نشده باشد، سایت هوانوردی ایران خود را متعهد میداند بدون دریافت هزینه ی اضافی نسبت به تعویض کالا اقدام نماید.

در طول پروسه ی خرید و قبل از نهایی شدن و پرداخت کالا معمولا هزینه ی ارسال نیز به مبلغ ذکر شده در صفحه ی کالا محاسبه و اضافه خواهد شد.

کالای ارائه شده توسط سایت هوانوردی ایران غالبا شامل ماکت ها ظریف و شکننده میباشد، از این بابت امکان استرداد کالا پس از  دریافت و بازگشایی بسته بندی مقدور نیست، مگر در موارد مشاهده شکستگی (توضیح داده شده در تبصره یک) و این وبسایت حق استرداد وجه دریافتی را برای خود محفوظ میدارد.

تبصره شماره یک : خریدار میبایست از دریافت کالایی که هنگام تحویل بروی جعبه و بسته بندی اثر ضربه و یا شکستگی را دارد اجتناب ورزیده  مورد را بلافاصله طی تماس تلفنی با شماره پشتیبانی سایت اطلاع دهد. چنانچه پس از بازکردن بسته بندی سالم خریدار متوجه شکستگی شد میبایست بلافاصله تصویری از شکستگی تهیه کرده و طی تماس تلفنی مورد را گزارش دهد.