خرید از وبسایت آی آر اویتور به آدرس www.iraviator.ir، به منزله پذیرفتن شرایط و قوانین سایت مندرج در این صفحه از جانب خریدار میباشد.

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. همچنین کالا یا خدمت مشمول مالیات نمی‌باشد و هزینه ایی ازاین بابت دریافت نمی گردد.

سفارشاتی که در انبار موجود باشند ( تعداد موجودی در صفحه محصول و در هنگام خرید  قابل مشاهده است) در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش منحصرا به آدرس ثبت شده توسط کاربر بسته بندی و ارسال خواهند شد. علاوه بر موجود بودن در انبار ممکن است گزینه ی ثبت سفارش کالا نیز پیشنهاد شده باشد. کاربر میبایست به این نکته دقت نماید که ثبت سفارش با موجود بودن در انبار متفاوت بوده و پروسه ی خود را دنبال میکند که بسته به نوع کالا و کشور محل خرید کالا پروسه ای زمانبر است (بین سه هفته تا دو ماه کاری).

ارسال کالا ( در ابعاد و وزن متعارف : تا ۵ ماکت مقیاس ۱/۱۸) رایگان میباشد.

کلیه مسئولیت ها و هزینه های ناشی از درج اطلاعات نادرست از جانب کاربر اعم از : اطلاعات تماس اشتباه و یا آدرس و … و یا عدم توجه کافی خریدار به توضیحات مندرج برای یک کالا  به عهده ی وی خواهد بود. 

برخی کالا ها دست دوم یا دارای ایراداتی میباشند در اینصورت سایت در قسمت توضیحات ایراد را بیان کرده و در قسمت تصاویر آنها را مشخص میکند، خواهشمندیم توضیحات و تصاویر را با دقت بررسی فرمائید.

کالای ارائه شده توسط سایت غالبا شامل ماکت ها ظریف و شکننده میباشد، از این بابت امکان استرداد کالا پس از دریافت و بازگشایی بسته بندی مقدور نیست، به همین علت هست که قبل از ارسال، ماکت مجددا و منحصرا برای خریدار تصویر برداری میشود (بدون ویرایش و با گوشی موبایل) تا خریدار اطمینان حاصل نماید که ماکت در هنگام ارسال صحیح و سالم بوده است.صدمات ناشی از ارسال به عهده وبسایت نیست. و این وبسایت حق استرداد وجه دریافتی را برای خود محفوظ میدارد.

خریدار میبایست از دریافت کالایی که هنگام تحویل بروی جعبه و بسته بندی اثر ضربه و یا شکستگی را دارد اجتناب ورزیده  مورد را بلافاصله طی تماس تلفنی با شماره پشتیبانی سایت اطلاع دهد. چنانچه پس از بازکردن بسته بندی سالم خریدار متوجه شکستگی شد میبایست بلافاصله تصویری از شکستگی تهیه کرده و طی تماس تلفنی مورد را گزارش دهد.